7 Şubat 2012 Salı

Nöbet DeğişimiKadınların tribünde olmasını bir çeşit ceza olarak gören TFF ve diğerlerine, bu kez gücümüzü göstermeliyiz..

18 Şubat Cumartesi günü Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanacak olan Fenerbahçe - Sivasspor maçında görevdeyiz Fenerbahçe'nin hatunları!

Bu kez birleşelim, birlik olalım, hazırlanalım.
Ve daha güçlü çıkalım tribüne..
Cezayı, bir çeşit ödüle dönüştürelim.

Okuyan okumayana duyursun, hep birlikte 18 Şubat günü tribünde olalım!

Birlik olmak için iletişim: arzubicakci@hotmail.com

Zaman, gücümüzü gösterme zamanı!

2 yorum:

 1. cezalı günlerde kadınların maça alınmasını ceza olarak gösterilmesi çok kaba bir anlayışın ifadesi. lütfen bu şekilde algı oluşmasın, kadınlar oraya ceza olarak alınmıyor. burada cezalandırılan taraftardır, kulübün kasasıdır, holiganizmdir. takıma destek olunması ödüllendiliyor ve takıma olumlu destek verecek bireyler olarak çok doğal olarak kadınlar ve çocuklar seçiliyor.bunun ceza olarak algılatılmaya çalışan maço anlayışa bir erkek olarak karşıyım.
  kadınlar ve çocukların maçlara gelmesi, özellikle çocukların tribün bilincinin oluşması çok önemli.

  en iyi şekilde takımımızı destekleyeceğinizi, renk katacağınızı biliyorum, güveniyorum. kadın taraftarımızla gurur duyuyoruz..

  sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. Elbette ceza aynen sizin açıkladığınız gibi. Ancak taraftarın geri kalan kısmı buna, benim baktığım yerden bakıyor. "Sessiz maç" başlıkları ya da "seyircisiz oynama cezası" bize bu yakıştırmayı yaptırıyor.

  Güveninizi hiçbir Fenerbahçeli kadın boşa çıkarmayacak, emin olabilirsiniz.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...